Erlend Osnes – Fermentert

ARRANGEMENTET HAR VÆRT

Erlend Osnes

Fermentert

  • torsdag 27. november — 19:30

Storsalen

Den 13. desember i fjor spilte Erlend Osnes to utsolgte forestillinger i Harstad – men publikum vil ha mer! Det blir derfor nå satt opp ekstraforestilling på Harstad Kulturhus og det er allerede solgt over 400 billetter.

Erlend Osnes, bosatt i Bodø, er kjent som en frittalende og uredd komiker, en historieforteller av rang.
Med sin selvsikre stil, sin skarpe og trygge formidling har han etablert seg som en av landets mest kjente og elskede komikere.

Han er for øyeblikket å se på turné med sitt fjerde solo-show, «Fermentert».

Forestillingen på Sentrum Scene i Oslo i mars ble stappfull, så det settes nå opp ekstraforestillinger på Hovedscenen på Latter i Oslo. Videre kan storbyer som bl.a. Bergen, Stavanger, Trondheim, Kristiansand, Tromsø – og ikke minst Harstad – se frem til å få besøk av denne hardtslående komikeren.

«Fermentert» bekrefter Erlend Osnes som en av Norges beste historiefortellere og inneholder hysteriske betraktninger fra egen hverdag, et skrått blikk på tingenes tilstand og mye latter.
Det er tidvis mørkt, tidvis på kanten, men alltid veldig morsomt.

Velkommen til et standup-show du sent vil glemme!

 

Priser

Standard
495,-
Varighet
1 time og 15 minutter
Servering
Åpner 1 time før arrangementet
Arrangør
Stand Up Norge